Fotka na skle je skvělý dárek na Valentýna

on

Svátek všech zamilovaných patří mezi ty, které slavíme rádi a s úsměvem. Je také možností, jak tomu druhému, který je blízký našemu srdci věnovat něco nezapomenutelného, třeba společnou vzpomínku vytištěnou na skle.

S osobním věnováním

Svátek svatého Valentýna je už zažitý i u nás a všichni zamilovaní shání dárek, kterým by potěšili své blízké. Udělat si radost se snaží navzájem nejen partneři, ale také kamarádi a přátelé nebo rodina. Najít originální dárek, který by byl opravdu jedinečný a zároveň trvanlivý, může být trošku oříšek, přesto to není nemožné. Fotografie na skleněné desce zaujme a potěší každého, protože na ní můžeme umístit jakoukoli společnou fotku nebo třeba oblíbené místo a přidat věnování, datum, osobní vzkaz nebo zamilovaný citát či životní motto.

Design na přání

Díky možnostem moderních technologií lze pak na sklo nechat natisknout také QR kód. Ten vede přímým odkazem do Spotify nebo jiné hudební galerie na zvolenou písničku, třeba tu která nás daným okamžikem provázela nebo se zkrátka k fotografii hodí. Při přiložení mobilního telefonu se čtečkou QR kódů se pak dostaneme přímo na danou písničku, aniž bychom ji museli hledat. To je výhodné především pro rodiče a prarodiče, kteří nemusí být v internetovém světě tolik zběhlí, a přesto by se svou oblíbenou písničku rádi poslechli kdykoli chtějí. Fotka na skle nevybledne, vypadá elegantně a sluší naprosto každému interiéru. Její vytvoření není nijak složité a zvládne to každý ze svého počítače v klidu domova.

Vybrat si můžeme buď z připravených šablon nebo si vytvořit vlastní, přidat požadovaný text, nahrát fotografii a obratem si vše zkontrolovat v náhledu, zda odpovídá našim představám a požadavkům. Pak stačí jen odeslat objednávku a počkat na dopravce který celý balíček doručí velmi dobře zabalený, aby se s naším originálním dárkem nic nestalo a dorazil bezpečně až do našich rukou.  

Předchozí článekJak získat finanční nezávislost
Další článek5 erotických pomůcek, které stojí za to vyzkoušet

Nejnovější články

Vyberte originální a chutné dárky

Hledáte vhodné dárky pro své blízké, chcete překvapit kamarádku nebo vybíráte dárek pro kolegu? Poradíme vám originální dárky, které potěší. Darujte prožitek a věřte,...