Hledáte kvalitní, moderní a levné pánské hodinky? Poradíme, kde vybrat

on

Jestliže patříte k mužům, kteří nosí hodinky, ty, které máte na zápěstí, by měly být reprezentativní. Ať už vám vykouknou z dlouhého rukávu v zimě, nebo jsou na očích po celé léto, mohou velmi podtrhnout vaši osobnost a styl, který rádi oblékáte. Stačí jen vybrat si model, který se vám bude nejvíc líbit, ale také bude kvalitní a bude mít funkce, jež chcete využívat.

Jaké pánské hodinky si koupit?

V dnešní době umí pomoct hodinky s mnohým. Třeba chytré hodinky vám pohlídají zdravotní stav, pohlídají vaše tréninky i výkony na nich, nebo vám ukážou nejkratší trasu z překrásných Rešovských vodopádů do kouzelných Valašských Klobouk, protože mají GPS navigaci.

Pánské hodinky vybírejte s ohledem na vaše koníčky i zaměstnání. Potřebujete, aby byly vodě odolné? Nebo aby byly odolné vůči prachu, vydržely případný náraz, odpočítávaly vám čas, nebo jej naopak měřily…? Líbit by se vám mohly např. hodinky Casio G-shock, které patří k nejpopulárnějším edicím hodinek od věhlasného japonského výrobce. První hodinky z této edice byly vyrobeny v roce 1983 a můžete si být jisti, že za skoro 40 let, kterých jsou na trhu, prošly obrovským vývojem. Z názvu možná sami poznáte, že hlavním znakem hodinek je nárazuvzdornost.   Při vytváření těchto hodinek byla vedle designu a ceny důležitá také právě absorpce nárazů.

Dnes si můžete vybírat z velkého množství modelů s označením G-Shock, zvolit můžete z mnoha barev, rozměrů, mezi bateriovým i solárním pohonem.

Nechte se inspirovat prodejností

K nepopulárnějším a nejprodávanějším hodinkám z této edice patří modely s označením GA-100. Nabízí digitální i analogové zobrazování času, stopky, rozdělení času do časových pásem, budík. Oblíbený je i model GA-110, který je známý svým futuristickým ciferníkem.

Vyberte si sami na najdihodinky.cz.

Předchozí článekJaké zvolit kufry na motorku – poradíme vám
Další článekKvalitní autoškola vás na řízení vozu dokonale připraví

Nejnovější články

Vyberte originální a chutné dárky

Hledáte vhodné dárky pro své blízké, chcete překvapit kamarádku nebo vybíráte dárek pro kolegu? Poradíme vám originální dárky, které potěší. Darujte prožitek a věřte,...