Kvalitní autoškola vás na řízení vozu dokonale připraví

on

Nejen mladí lidé, kteří velmi brzy dovrší věk 18 let, ale i osoby starší se každoročně rozhodnou pro absolvování autoškoly, aby mohli řídit motorová vozidla. Někdo potřebuje řidičský průkaz ke své práci, někdo se bez něj neobejde kvůli dojíždění za zaměstnáním nebo rozvážení dětí do škol. Stejně tak ale řízení uplatňujeme jen tak, ve volném čase, kdy se chceme vydat někam po vlastní ose.

Ať už vás k potřebě vlastnit řidičský průkaz vede jakýkoli důvod, je důležité s rozvahou vybrat kvalitní autoškolu, která nebere získání řidičského oprávnění jen jako formalitu.

Spolehlivá Autoškola Šumbera, s.r.o.

Pro ty, kteří bydlí v Boskovicích, nebo mají do tohoto hezkého města blízko, je tady Autoškola Šumbera. S její pomocí získáte řidičský průkaz pro skupiny AM, A1, A2, A, B, B96 i B+E. Jedná se tedy o místo, kde chtějí absolvovat výuku a výcvik řidiči osobních vozidel, motocyklů a přípojného vozidla nad 750 kg. Výuku i výcvik budoucích řidičů vždy provádí kvalifikovaní učitelé s bohatou praxí a profesionálním přístupem. Praktický výcvik budete absolvovat ve vozech značky Renault Clio a prostřednictvím motocyklů HONDA.

Jak dlouho budete kurz navštěvovat?

Všeobecně autoškola, její absolvování, zabere asi 6 – 8 týdnů. Stejně tak je to i v Autoškole Šumbera. Výuka teorie probíhá 1 x za týdne v odpoledních hodinách. Na praktické části, tedy jízdách, je možné domluvit se individuálně dle vašich časových možností. Společné termíny pro praktickou část jistě hravě vyberete.

Co se týče platby za autoškolu, úhradu v hotovosti je možné rozdělit do více splátek, které budou uhrazeny do ukončení celého kurzu.

Všechny podrobnosti, včetně přihlášky, najdete na webových stránkách autoskolasumbera.cz. Nechybí zde ani přehled cen všech nabízených kurzů. Přihlaste se a uvidíte, že získat řidičský průkaz bude pro vás s jejich pomocí příjemnou záležitostí.

Nejnovější články

Vybavujete domácí posilovnu? Poradíme, co v ní nesmí chybět

Přejete si zhubnout, nabrat svaly nebo se jednoduše držet v dobré kondici? Ať je váš důvod jakýkoliv, vsaďte na domácí posilovnu - ta je...