Nebojte se hrát ve svém životě hlavní roli

on

Co musí mít filmový nebo literární příběh k tomu, aby zaujal? Dostatek dramatičnosti a napětí? Špetku lásky? Charismatické ústřední hrdiny?

K tomu, aby se některá scéna z filmového plátna nebo z knižních stránek stala legendární, stačí někdy docela málo. Není výjimkou, když i hlavní postavy poněkud zastíní svou třpytivou krásou půvabný šperk.

Například slavná seriálová novinářka Carrie Brandshaw nebyla podle názoru některých diváků zrovna prototypem oslňující hrdinky. Ovšem její garderoba včetně šperků stála za to. Když nakonec od svého pana Božského dostala zásnubní prsten s černým diamantem, divačky jen obdivně vzdychaly.

Takový šperk, který ve vašem okolí vzbudí úžas a obdiv však můžete mít i vy. A že se nechystáte zrovna nakráčet do světel reflektorů? To nevadí. Celý svět může být vaším jevištěm, které vám dovolí rozehrát svou fascinující úlohu. Pozor, prosím, casting na roli dokonalého šperku číslo jedna právě začíná.

Nejnovější články

Vybavujete domácí posilovnu? Poradíme, co v ní nesmí chybět

Přejete si zhubnout, nabrat svaly nebo se jednoduše držet v dobré kondici? Ať je váš důvod jakýkoliv, vsaďte na domácí posilovnu - ta je...