Třmen brzdový: Pohotový servis brzd nabízející repase a opravy

on

Třmen brzdový se poměrně rychle poškozuje, a to i u relativně nových automobilů. Jeho oprava je tak vyžadována poměrně často. Negativní vliv na brzdy má hlavně vlhkost a posypová sůl, která je na silnicích po značnou část roku.

Repase třmenů

Repase třmenů je výhodnější volbou než kupovat nový třmen brzdový. Finanční investice je totiž zhruba třetinová, přitom nepoznáte rozdíly v kvalitě třmenu. Proto se více vyplatí nechat brzdy opravit, a to ať už u automobilů, autobusů, kamionů, či návěsů a přívěsů. Kromě toho je značnou výhodou, že repase třmenů probíhá rychle. Nebudete tak muset příliš dlouho čekat na opravené brzdy, než znovu usednete za volant svého vozu.

Spolehlivá oprava

Není důvod váhat s repasí třmenů. Ve vozu totiž rozdíl nepoznáte, nový i repasovaný kus má totiž v podstatě stejnou životnost. Po renovaci je brzdový třmen zcela shodný s novým brzdovým třmenem, a to vzhledově i svou funkčností. Díky tomu, že je vyměňován celý agregát brzdového třmenu, získáte zároveň také dvouletou záruku, jako je tomu u nového třmenu. Tedy i v případě, že by se objevily nějaké potíže, můžete produkt reklamovat.

Rychlá doprava

Kvalitní a spolehlivá práce je samozřejmostí, kromě toho však jistě oceníte také rychlost dopravy. V případě, že je repasovaný brzdový třmen na skladě, můžete si ho ihned vyzvednout či případně nechat doručit na libovolnou adresu. Jestliže je třeba třmen opravit, repase začíná již v ten samý den, kdy jste o opravu požádali. U atypických druhů k repasi dochází nejpozději do druhého dne. I v tomto případě si ho samozřejmě můžete nechat doručit dopravcem, anebo si ho vyzvednout.

Repase třmenů nabízí mnoho výhod, díky kterým se vyplatí více než nákup nového třmenu. Ve výsledku tak rozhodně nebudete litovat.

Nejnovější články

Vyberte originální a chutné dárky

Hledáte vhodné dárky pro své blízké, chcete překvapit kamarádku nebo vybíráte dárek pro kolegu? Poradíme vám originální dárky, které potěší. Darujte prožitek a věřte,...