Zhodnoťte své bydlení a pořiďte si balkon i jeho vybavení na jednom místě

on

Bydlíte v bytě a přemýšlíte, jak jej zhodnotit či zútulnit? Co tak myslet nejen na jeho interiér, ale také na exteriér? Balkon náležící k bytu je velkou výhodou. Pokud byste přemýšleli ještě o něčem větším, nabízí se vybudování lodžie. Společnost Pekstra s.r.o. nabízí balkony, lodžie, ale také krytí podlah, sušáky či nábytek. Pojďte se podívat na výhody venkovního posezení a na možnosti, ze kterých byste si mohli dle libosti vybrat.

Proč si pořídit balkon nebo lodžii

Bydlení v bytě s sebou přináší mnohé východy, ale také řadu nevýhod, jednou z nich je častý pobyt mezi 4 stěnami. Pokud nemáte u panelového či bytového domu zahrádku, pro vychutnání si čerstvé ranní kávy venku budete muset vyrazit do zahrádky na kavárnu anebo do parku. Jiné je to v případě, že máte balkon, kde se můžete pohodlně usadit a pomalu začít nový den.

Máte děti? S pevnými a kvalitními zástěnami se nemusíte obávat umístit na balkon malý bazének, kde se děti budou moci čachtat za parných letních dní.

Balkon je výhodou také pro sušení prádla, které v bytě nebude zabírat místo. Navíc na sluníčku a při lehkém vánku uschne mnohem rychleji. Také tím předejdete hromadění nadměrné vlhkosti v domácnosti.

V neposlední řadě, pokud se po pár letech rozhodnete, že je vám byt malý a budete si chtít koupit domek na kraji lesa, balkon přiláká více zájemců a jeho hodnota se zvýší.

Balkon nebo lodžie?  který vám bude vyhovovat nejvíce?

Na webu Pekstra si můžete prohlédnout varianty balkonů, ať už jsou to ocelové závěsné balkony s čtvercovým základem, který je upevňován k podlahové desce, balkony uchycené stropními táhly anebo atypické balkony.

Lodžie, které v nabídce naleznete, jsou ocelové nebo hliníkové. Oproti balkonu nabídne mnohem více místa. Pekstra navíc nabízí nejhlubší lodžie v České republice, o nedostatek místa se tedy rozhodně nemusíte obávat.

Neváhejte se spojit s dodavatelem, poradit se a ve výsledku si vybrat vše, co budete k pobytu na novém balkoně či lodžii potřebovat.

Předchozí článekVybavujete domácí posilovnu? Poradíme, co v ní nesmí chybět

Nejnovější články

Vybavujete domácí posilovnu? Poradíme, co v ní nesmí chybět

Přejete si zhubnout, nabrat svaly nebo se jednoduše držet v dobré kondici? Ať je váš důvod jakýkoliv, vsaďte na domácí posilovnu - ta je...