5 erotických pomůcek, které stojí za to vyzkoušet

on

Svět sexuálních hraček je velmi rozmanitý a nabízí mnoho variant pro vaši rozkoš. Pokud jste ve světě erotických pomůcek nováčkem, rozhodně stojí za to tohle zajímavé odvětví řádně prozkoumat. Co musíte vyzkoušet a bez čeho se váš tajný šuplík rozhodně neobejde? To vám prozradíme v dnešním článku.

Promasírujte se k rozkoši

Kdo by odmítl smyslnou masáž? Pokud vás baví tento typ předehry, můžete využít speciální svíčky, které se po zapálení rozehřejí na pokojovou teplotu a stane se z nich velmi příjemný olej k masírování.

Vibrátor? Ano, prosím!

Mezi nejoblíbenější varianty erotických pomůcek rozhodně patří klasické vibrátory. Na trhu je velké množství druhů, od různobarevných hladkých variant až po ty realistické. Vybírat můžete z mnoha velikostí a určit podle svého vkusu, co je pro vás to pravé. Pokud chcete experimentovat, můžete vyzkoušet místo klasické varianty i anální vibrátor.

Nezapomínejte si hrát

Ztrácí se z vašeho milostného života lehkost a nápady? V takovém případě by pro vás mohly být ideální erotické hry. Ať už vyberete klasickou deskovou hru, vyzkoušíte speciální erotické kostky nebo dáte šanci kartičkám s peprnými tématy, jistě nešlápnete vedle.

Když to máte rádi tvrdě

Anální kolíky, bičíky nebo třeba svazování? Pokud vás tato témata baví, rozhodně popusťte uzdu své fantazii a vyzkoušejte nové věci. Pouta, roubíky nebo speciální šukací stroje vás rozhodně nenechají chladnými.

Oblečte se do latexu

Máte rádi kostýmy nebo nad nimi jen uvažujete? Vybírat můžete z mnoha variant, od hodné sestřičky až po sexy policistku. Jestli ale máte klasických kostýmů dost, vsaďte na latex. Jedná se o zajímavou variantu, která potěší nejen vás, ale ohromí i vašeho partnera.

Ať už si vyberete jakoukoliv erotickou pomůcku, věříme, že vás dovede na novou cestu rozkoše.

Nejnovější články

Striptýz: univerzální zábava pro dospělé

Striptýz je forma tanečního umění, která spojuje prvky erotických tanců s postupným svlékáním. Toto umění má dlouhou historii a dnes patří mezi oblíbené formy...