Samolepící kamenné obklady – kousek přírody do vašeho domova

on

Čím více se moderní člověk vzdaluje přírodě, tím více nás to k ní táhne. Kamenné obklady z břidlice nebo mramoru vám ho dopřejí denně, ať už bydlíte v domě, nebo v bytě. Díky samolepicím obkladem navíc zvládnete montáž snadno, rychle a svépomocí. Vzhledem k dostupnosti materiálu a novým technologiím instalace dnes obklady z přírodního (ne umělého) kamene zdobí tisíce domácností po celém světě.
Samolepící obklady dodají vašemu bydlení novou dimenzi

K favoritům na trhu patří samolepící kamenné obklady alfistického. Jak napovídá název, jejich hlavní předností je inovativní samolepící technologie, která umožňuje jednoduchou, rychlou a bezprašnou montáž na stěnu, sádrokarton, umakart i OSB desky. Obejdete se tak bez lepidla, speciálního nářadí, drahé práce řemeslníka a zpravidla i úklidu. Instalaci obkladů alfistického zvládnete pravděpodobně sami, s nářadím, které máte doma ve skříni.

3D provedení obkladů pak propůjčí vašemu interiéru unikátní vzhled, který vám bude každá návštěva nahlas závidět.
S přírodním kamenem se fantazii meze nekladou

Samolepící obklady se přitom - co do estetiky, odolnosti a životnosti - směle vyrovnají klasickým obkladem. K dispozici jsou obklady z břidlice, kvarcitu, mramoru a pískovce v různých barevných odstínech a variacích.

Svobodu máte i co do umístění obkladů. Popusťte uzdu fantazii a vyzdobte jimi například kamna nebo kuchyni.

Do namáhaných prostor se hodí břidlice, která vyniká odolností vůči vlhku, záři a zašpinění. Nejčastěji však obkládáme stěny v obývacím pokoji a předsíni, které reprezentují náš domov. Noblesní dojem umocníte mramorem, vzdušný a světlý vzhled docílíte kvarcitu či pískovcem.

Při výběru vzorek zohledněte celkový ráz prostoru včetně nábytku.

Nejnovější články

Striptýz: univerzální zábava pro dospělé

Striptýz je forma tanečního umění, která spojuje prvky erotických tanců s postupným svlékáním. Toto umění má dlouhou historii a dnes patří mezi oblíbené formy...