Samolepící kamenné obklady – kousek přírody do vašeho domova

on

Čím více se moderní člověk vzdaluje přírodě, tím více nás to k ní táhne. Kamenné obklady z břidlice nebo mramoru vám ho dopřejí denně, ať už bydlíte v domě, nebo v bytě. Díky samolepicím obkladem navíc zvládnete montáž snadno, rychle a svépomocí. Vzhledem k dostupnosti materiálu a novým technologiím instalace dnes obklady z přírodního (ne umělého) kamene zdobí tisíce domácností po celém světě.
Samolepící obklady dodají vašemu bydlení novou dimenzi

K favoritům na trhu patří samolepící kamenné obklady alfistického. Jak napovídá název, jejich hlavní předností je inovativní samolepící technologie, která umožňuje jednoduchou, rychlou a bezprašnou montáž na stěnu, sádrokarton, umakart i OSB desky. Obejdete se tak bez lepidla, speciálního nářadí, drahé práce řemeslníka a zpravidla i úklidu. Instalaci obkladů alfistického zvládnete pravděpodobně sami, s nářadím, které máte doma ve skříni.

3D provedení obkladů pak propůjčí vašemu interiéru unikátní vzhled, který vám bude každá návštěva nahlas závidět.
S přírodním kamenem se fantazii meze nekladou

Samolepící obklady se přitom - co do estetiky, odolnosti a životnosti - směle vyrovnají klasickým obkladem. K dispozici jsou obklady z břidlice, kvarcitu, mramoru a pískovce v různých barevných odstínech a variacích.

Svobodu máte i co do umístění obkladů. Popusťte uzdu fantazii a vyzdobte jimi například kamna nebo kuchyni.

Do namáhaných prostor se hodí břidlice, která vyniká odolností vůči vlhku, záři a zašpinění. Nejčastěji však obkládáme stěny v obývacím pokoji a předsíni, které reprezentují náš domov. Noblesní dojem umocníte mramorem, vzdušný a světlý vzhled docílíte kvarcitu či pískovcem.

Při výběru vzorek zohledněte celkový ráz prostoru včetně nábytku.

Nejnovější články

Svářecí invertor aneb jak dodržovat bezpečnostní předpisy?

Určitě se mezi vámi nachází mnoho profesionálních svářečů, pro které představuje svářecí invertor a spojování kovových i nekovových materiálů denní chleba. Jenomže pokud si...