V hlavní roli koupelna, aneb změny za pár korun

on

Nudí vás vaše koupelna, už dávno vyšla z módy nebo potřebuje menší změnu? Nemusíte se pouštět do nákladných změn – stačí vám pár malých triků, které vzhled vaší koupelny radikálně promění. Jak ale na malé změny, které dokáží vykouzlit velký efekt?

Dbejte na atmosféru

Pobyt v koupelně by měl být relax, který očistí nejen tělo, ale i mysl. Pokud si přejete takové wellness i u vás doma, vyzkoušejte kouzlo led svíček, které jsou zcela bezpečné i v případě, že máte doma děti nebo podnos na vanu, který oceníte při koupelích. Samozřejmostí by mělo být uklizené prostředí, které ve vás nevyvolá úzkost a nutnost vše uklidit, v opačném případě je atmosféra ta tam.

Správná organizace především

V koupelně můžeme najít mnoho věcí, které je potřeba mít vždy po ruce. Ať už se jedná o odličovací tampony, náhradní hygienické pomůcky nebo třeba náhradní šampon, jistě oceníte úložné košíky, krabičky a jiné vychytávky, díky kterým bude vše schované, a přitom na svém místě.

Vsaďte na kvalitní ručníky

Chcete se cítit jako v hotelovém pokoji, a to ideálně každý den? Pak vsaďte na kvalitní ručníky, které vám s tímto pocitem výrazně pomohou. Při výběru sáhněte spíše po tlumenějších barvách bez potisku, jako je bílá, béžová nebo třeba světle hnědá. Pokud chcete váš interiér trochu osvěžit, sáhnout můžete po světle zelené nebo světle modré barvě, které příjemně doladí váš interiér.

Výměna textilu pomůže

Přejete si svou koupelnu přeměnit, ale nemáte finance na případnou rekonstrukci. Nezoufejte, i výměna textilu, výmalba nebo třeba jiné dávkovače na mýdlo umí koupelnu příjemně obměnit, a přitom vás to nebude stát celé jmění. Textilie se navíc prodávají ve výhodných koupelnových sadách, díky kterým dosáhnete i na příjemnější cenu.

V koupelně jsme každý den a vzhled dané místnosti se nám tak může velmi rychle zevšednět, proto zkuste integrovat nějaký z tipů, který pomůže vzhled vaší koupelny povýšit na novou úroveň.

Předchozí článekInvestice: Peníze do komodit nebo kryptoměn?
Další článek5 tipů, jak na správnou výživu vašeho psa

Nejnovější články

Vybavujete domácí posilovnu? Poradíme, co v ní nesmí chybět

Přejete si zhubnout, nabrat svaly nebo se jednoduše držet v dobré kondici? Ať je váš důvod jakýkoliv, vsaďte na domácí posilovnu - ta je...