Vyberte originální a chutné dárky

on

Hledáte vhodné dárky pro své blízké, chcete překvapit kamarádku nebo vybíráte dárek pro kolegu? Poradíme vám originální dárky, které potěší. Darujte prožitek a věřte, že jedlý dárek ocení opravdu každý.

Jaké dárky máte nejraději vy sami? Měkké dárky, které vás překvapí oblečením nebo další sadou ponožek? Možná si potrpíte na elektroniku, chytré spotřebiče nebo třeba sadu kosmetiky. Tyto dárky však mohou být dražší a navíc je náročné zjistit, zda by se dotyčnému opravdu líbily. Vyberte jedlé dárky, u kterých nemůžete šlápnout vedle.

Dárek na míru

Mezi nejoblíbenější dárky patří ty, které jsou přímo na míru. Nechte si sestavit dárek na přání, a to i s textem. Láska přece prochází žaludkem, tak na to při výběru dárku myslete a sáhněte po směsi ořechů, semínek, sušeného ovoce a přidejte i další zdravé potraviny.

Originální balení

Zapomeňte na nudné balení a využijte průhledné krabice, ozdobné pytlíky anebo přímo boxy na chutné dobroty. Skvělým nápadem jsou dárkové ořechové boxy, stejně jako dárkové ořechové kornouty. Tento typ dárku se hodí nejen k narozeninám, svátku a výročí. Překvapte své blízké i na obyčejné návštěvě a ukažte jim, že je chcete rozmazlovat.

Jak vybrat

Nevíte, jak vybrat ideální kombinaci? Zajímejte se o to, co má vaše kamarádka nebo kolega v práci nejraději. Vybrat můžete jednotlivé druhy ořechů, od pistácií, přes mandle až po arašídy nebo kešu ořechy. Rozhodněte se, zda budou ideálním dárkem pražené, solené či jinak ochucené ořechy. Vybrat však můžete i nepraženou a nesolenou variantu.

Od každého něco

Pokud si nejste jistí, co přesně má obdarovaný nejraději, vsaďte na mix různých variant. Namixujte si naturální ořechy, semínka i sušené ovoce. Skvělým dárkem, který rozhodně překvapí jsou i ořechy v čokoládě a v jogurtu. Pokud nechcete kupovat obyčejnou bonboniéru a plánujete překvapit milovníka čokolády, vsaďte na čokoládové pralinky plněné krémem.

Svým dárkem druhým říkáte, jak moc vám na nich záleží. Vyjádřete své pocity dobrotami, které mohou podpořit zdravý životní styl, ale zároveň jsou i sladkou odměnou.

Předchozí článek5 tipů, jak na správnou výživu vašeho psa
Další článekVybavujete domácí posilovnu? Poradíme, co v ní nesmí chybět

Nejnovější články

Vybavujete domácí posilovnu? Poradíme, co v ní nesmí chybět

Přejete si zhubnout, nabrat svaly nebo se jednoduše držet v dobré kondici? Ať je váš důvod jakýkoliv, vsaďte na domácí posilovnu - ta je...